JINGLEMoonlight FilmBALKANIKA MTVEce Berker

001 CHILL OUT & LOUNGE

Toplam 38 track'ten oluşan bu albümde çoğunlukla enstrümantal, ama yer yer vokallerle desteklenmiş seçme müzikler ve önemli pasajlar bulunuyor. Ýçerikte; Enigma, Careless Whisper, Gladiator müziklerine çağrışımlar bulabilirsiniz.

002 ACOUSTIC GUITAR

Usta Alman gitarist Dagobert Böhm tarafından kaydedilmiş solo akustik gitar melodileri ile, belgesel kanallarındaki spot reklamların müziklerine yakın seçenekler sunuyoruz.

 

003 WORLD ASIA

Asya, Afrika ve Andlar temalarından oluşan dünya müzikleri üçlemesinin ilk albümü World Asia, enstrümantal olarak işlenmiş ve batı enstrümanlarıyla icra edilmiş Asya'ya özgü melodiler içeriyor.

004 WORLD AFRICA

Üçlemenin World Africa adlı albümünde bu sefer Afrika melodileri, yer yer etnik vokal unsurları ile birlikte enstrümantal olarak sunuluyor. Belgeseller ve tanıtımlar için kullanıma uygun onlarca müzik parçası bu albümde...

005 WORLD ANDES

Güney Amerika'nın Bolivya, Peru gibi ülkelerinin büyülü müziğinin, yer yer pan flüt eşliğinde enstrümantal olarak ele alındığı bu albümden projeleriniz için etkileyici bölümler bulacağınıza eminiz.

006 MOOD STRINGS-1

MOOD VIOLIN

Etnik, uzakdoğu stili keman performansının ağırlıkta olduğu new age tarzı bu albümde meditatif etkiye sahip müzikler seçiminizi bekliyor. Bu albüm gerçek enstrüman sesleriyle kaydedildi.


007 TANGO ONLY

Bandoneon ve keman ile icra edilmiş bu enstrümantal tango ezgilerini, gerek dans, gerek ise mekan ve davet için fon müziği kullanımına uygun olarak derledik.

008 MEDITATION-1

Meditatif müziklerden oluşturmakta olduğumuz bu albüm, bu temadaki fon müziği arayışınız için ideal bir alternatif... Kısa bir süre içinde hazır olacak.

009 WORLD EXCLUSIVE

Dünya müziklerinden özenle seçilmiş bölümlerin yer aldığı World Exclusive albümünde şimdiye dek duymadığınız soundlar, melodiler, aranjmanlar, vokaller ve çalgı sesleri bulacaksınız. Alışılmadık ve dikkat çekici müzikler arıyorsanız bu albüm kaçmaz. Kısa bir süre içinde hazır olacak.

010 JINGLEZ PAP

Radyo, TV ve sinema reklamlarında acil olarak kullanılabilecek kısa veya uzun versiyonlu hazırlanmış prêt-à-porter jinglez...

Hız ve dinamizm gerektiğinin farkındayız...

Stok Müzik Kataloğu dokümanları :

- İçerik Dökümü (28/9/06)
- Ön Sözleşme
- Kullanım Formu
- Broşür

STOK MÜZİK KATALOĞU İSTEMEK İÇİN :
(212) 219 59 16 - (212) 231 93 73 faks

 

08.01.2011 23:12'te güncellendi © 2003-2011